Výběrové řízení - Pracovník v sociálních službách – základní výchovná nepedagogická činnost

Emin zámek, příspěvková organizace Šanov 275 přijme na celý úvazek do jednosměnného provozu zaměstnance na pracovní pozici Pracovník v sociálních službách – základní výchovná nepedagogická činnost. Více  info viz dokument.

Číst více

Výběrové řízení - kuchař/kuchařka

Emin zámek, příspěvková organizace Šanov 275 přijme na celý úvazek do jednosměnného provozu zaměstnance na pracovní pozici kuchař/kuchařka.

Číst více

Den otevřených dveří 2018

V sobotu, 9. června, jsme měli Den otevřených dveří. Navštívili nás rodinní příslušníci klientů, opatrovníci i široká veřejnost, nejen z okolí Emina zámku. K poslechu hrálo duo Blue Band ze Znojma. Doplňovaly je děti v kroji z Jarabáčku, děti ze ZŠ Šanov, Znojemské Grácie a jejich taneční vystoupení, či Skákací boty se svým programem. Na památku si návštěvníci mohli zakoupit výrobky našich klientů. Samozřejmostí bylo občerstvení. Akce se vydařila.

Číst více

Rekrace v lázních Darkov 26.- 29. 3. 2018

S našimi klienty jsme vyrazili na  čtyřdenní rekreaci v Darkově. Velmi se nám tam líbilo. Pohoda, relax, masáže, zábaly, koupele. 

Číst více

Rekreace klientů na Bítově 12. – 15. 9. 2017

V září jsme s klienty strávili 4 dny na chatě, na Bítově. S klienty jsme chodili na společné vycházky, hráli společenské hry. Jeden večer jsme strávili u ohně. Klienti si odpočinuli a moc se jim tam líbilo.

Číst více

Podporují nás